• Polski
  • English
7 - 21 October 2018

Programme

ArtystaData i godzinaMiejsce koncertuProgram
Alexander Kobrin
(Russia)
09 October 2009
(Friday)
at 7 p.m.
Sala Koncertowa Auditorium Maximum UJ
ul. Krupnicza 35
Program: Haydn, Chopin, Brahms
More
  • Fryderyk Chopin – 4 Impromptu
  • J. Haydn – Sonata D-dur Hob. XVI/37
  • J. Haydn – Sonata h-moll Hob. XVI/32
  • J. Brahms – III Sonata fortepianowa f-moll op. 5
Martina Filjak
(Croatia)
10 October 2009
(Saturday)
at 7 p.m.
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej
ul. św. Tomasza 43
Program: Chopin
More
  • J. Haydn – Sonata c-moll Hob. XVI/20
  • L. Berio – Wasserklavier ? Feuerklavier ? Luftklavier
  • F. Chopin – Ballada f-moll op. 52
  • P. Soler – 3 Sonaty
  • J. Brahms – Wariacje na temat Paganiniego op. 35
  • B. Bartók – Out of doors (With drums and pipes ? Barcarolle ? Musettes ? The nights music ? The chase)
Masataka Takada (Japan)
Michał Nesterowicz (Poland)
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej
11 October 2009
(Sunday)
at 8 p.m.
Kościół Świętej Katarzyny w Krakowie
ul. Augustiańska 7
Program: Szostakowicz, Prokofiew
More
  • D. Szostakowicz – X Symfonia e-moll
  • S. Prokofiew – II Koncert fortepianowy g-moll op. 16
Aimo Pagin
(France)
12 October 2009
(Monday)
at 7 p.m.
Sala koncertowa "Florianka"
ul. Basztowa 8
Program: Prokofiew, Schubert
More
  • S. Prokofiew – VIII Sonata fortepianowa op. 84
  • F. Schubert – Sonata fortepianowa B-dur D. 960
Marcel Stefko
(Slovakia)
13 October 2009
(Tuesday)
at 7.45 p.m.
Benedyktyński Instytut Kultury "Chronić dobro"
Opactwo Benedyktynów w Tyńcu
Program: Janáček, Musorgski, Berg, Gershwin
More
  • L. Janáček – Sonata es-moll ?Z ulicy 1 X 1905?
  • M. Musorgski – Obrazki z wystawy
  • A. Berg – Sonata op. 1
  • G. Gershwin – Błękitna rapsodia
Gabriele Baldocci
(Italy)
14 October 2009
(Wednesday)
at 7 p.m.
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej
ul. św. Tomasza 43
Program: Chopin, Liszt-Wagner, Kabalevsky
More
  • F. Chopin – 4 Ballady
  • Liszt-Wagner – Isoldes Liebestod
  • D. Kabalevsky – III Sonata F-dur op. 46
Krzysztof Jabłoński
(Poland)
16 October 2009
(Friday)
at 7 p.m.
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej
ul. św. Tomasza 43
Program: Chopin
More

Recital Chopinowski

  • 24 Preludia op. 28
  • Mazurki op. 24
  • Sonata h-moll op. 58
Piotr Tomasz Szczepanik
(Poland)
17 October 2009
(Saturday)
at 7 p.m.
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej
ul. św. Tomasza 43
Program: Bach, Chopin
More
  • J. S. Bach – Wariacje Goldbergowskie
  • F. Chopin – Barkarola Fis-dur op. 60
  • F. Chopin – Sonata b-moll op. 35
Mariangela Vacatello
(Italy)
18 October 2009
(Sunday)
at 7 p.m.
Sala Koncertowa Akademii Muzycznej
ul. św. Tomasza 43
Program: Bach, Liszt, Chopin, Szostakowicz, Strawiński
More
  • F. Chopin – Rondo Es-dur op. 16
  • F. Liszt – Sonata h-moll
  • J. S. Bach – Koncert włoski
  • D. Szostakowicz – Preludium i fuga Des-dur op. 87 nr 15
  • I. Strawiński – 3 fragmenty z Pietruszki